Ga naar hoofdinhoud Ga naar navigatie Ga naar footer
+31 (0)88 8225328
Workshop: Tableau-adoptie... organisatie

Workshop: Tableau-adoptie vergroten binnen je organisatie

Op dinsdag 31 maart werken we tijdens een halve dag durende workshop incl. lunch samen aan het de Tableau-adoptie van jouw organisatie. Haal meer waarde uit Tableau door het gebruik ervan structureel te verhogen.

Image

Van Tableau-implementatie naar brede gebruikersadoptie

Tableau is geïmplementeerd, maar hoe zorg je dat het gebruik en de impact organisatiebreed blijven groeien? In deze interactieve workshop ga je samen met andere Tableau-verantwoordelijken aan de slag om adoptie binnen jouw organisatie structureel te vergroten.

Op basis van je eigen use case, een gerichte Adoptie Quickscan en bewezen best practices werk je toe naar een concreet 30-dagen adoptieplan. Praktisch, inhoudelijk en direct toepasbaar, zodat je na afloop niet alleen inzichten hebt, maar ook een heldere aanpak om meer waarde uit Tableau te halen.

Datum: dinsdag 31 maart, 12:00u tot 16:30u.
Locatie: Kaap Doorn, Postweg 9 in Doorn.

De kosten voor deze workshop bedragen €125 per persoon, inclusief lunch, koffie en thee.

Inschrijven voor deze workshop kan via onderstaande link.

Meer info en inschrijven